Lengvieji Automobiliai

Nutieskite tiltą tarp šlovingos praeities ir dar prabangesnės dabarties. Atraskite nesenstančią eleganciją ir jaudinančią Alfa Romeo išvaizdą. Turėdamas turtingą paveldą, Alfa Romeo sujungia italų meistriškumą ir pažangiausias technologijas, sukurdamas automobilius, kurie užkuria aistrą kiekviename važiavime. Nuo elegantiško dizaino iki galingų variklių. Pažinkite Alfa Romeo modelius Stelauto Vilniuje.

Daugiau nei 70 metų Jeep yra ikoniška ir legendinė 4×4 transporto priemonė. Patirkite naujus nuotykius ir neprilygstamą universalumą su Jeep. Nuo nelygumų iki kalnų reljefo, šie visureigiai suteikia pasitikėjimą ir malonumą kelyje ir už jo ribų. Jeep ženklas yra daugiau nei prekės ženklas, tai garbės simbolis. Atraskite Jeep automobilių asortimentą ir sukurkite savo nesenstančią istoriją.
Patirkite automobilių naujoves ir išskirtinį prancūzišką dizainą su Citroën. Turėdamas daugiau nei 100 metų paveldą, Citroën ir toliau apibrėžia mobilumo mieste sąvoka. Drąsiu dizainu ir kūrybiškumu pasižyminčiuose Citroën automobiliuose rasite pažangiausias technologijas, užtikrinančias patogias ir efektyvias keliones. Atraskite modernumo ir komforto derinį vairuodami Citroën.
Atraskite itališko meistriškumo ir inovacijų gamą su Fiat. Tai ikoniškumo ir kompaktiškumo derinys, sukurtas palengvinti gyvenimą miesto šurmulyje. Dešimtmečius apimanti Fiat patirtis užtikrina pažangių technologijų paketus ir iš naujo apibrėžia vairavimą mieste. Tai unikalumą ir žavesį teikiantis automobilis, kuris suteikia malonumą kiekvienoje kelionėje.
Patirkite prabangą ir inovacijas su naujaisiais DS Automobiles. Tai prancūzų dizaino ir inžinerijos viršūnė, išsiskirianti elegancija ir harmoningu stiliumi. Palengvinkite savo vairavimo patirtį su pažangiomis DS Automobiles technologijomis. Atraskite naują modernaus vairavimo erą, kur prabanga susitinka su ekologiniu sąmoningumu.
Atraskite prancūziškų automobilių meistriškumo šedevrą su Peugeot. Turėdami ilgametę patirtį, Peugeot pristato daugybę stilingų bei novatoriškų automobilių – nuo dinamiško Peugeot 208 iki erdvaus Peugeot 5008. Taip pat visi Peugeot komerciniai automobiliai sukurti atsižvelgiant į naudotojų poreikius. Svarbiausi akcentai – automobilio funkcionalumas, patikimumas ir žinoma, valdymo komfortas. Komercinė elektrinių automobilių gama užtikrins 0 taršos Jūsų verslo kelionėse. Patirkite pažangiausias technologijas kartu su jaudinančiai rafinuota elegancija jau šiandien.
Patirkite vokiškų automobilių kokybę ir inovacijas su Opel. Tai modernumo ir patikimumo derinys, kuris demonstruoja aukštą kokybės standartą jau ne pirmą dešimtmetį. Platus Opel asortimentas padės išsirinkti automobilį pagal Jūsų poreikius – nuo efektyvios Opel Corsa iki erdvaus Opel Grandland. Atraskite vairavimo patirtį, patobulintą šiuolaikinėmis technologijomis, kurios užtikrina sklandžias keliones ir drąsią ateitį.
Fiat Professional pavadinimas identifikuoja FCA Italy S.p.A. pagamintas komercines transporto priemones. Visos Fiat Professional komercinės transporto priemonės sukurtos ir suprojektuotos taip, kad kaip įmanoma labiau atitiktų profesionaliuosius reikalavimus. Neblėstančios sėkmės vedinas Fiat Professional siekia įtvirtinti savo lyderystę kurdamas platų pardavimų tinklą. Šios markės transporto priemonės gaminamos 8 gamyklose skirtingose pasaulio šalyse, įskaitant Sevel gamyklą Val di Sangro, kurioje gaminami būtent Ducato. Sevel – didžiausia lengvųjų komercinės paskirties transporto priemonių gamykla Europoje (dar 2010 m. gamykloje buvo pagamintas keturimilijoninis automobilis).