Peugeot

Hečbekai

Malonus vairavimas, patogus parkavimas ir ekonomiškumas – tai tik keli iš esminių žodžių, charakterizuojančių „Peugeot“ automobilius. Šie automobiliai – jūsų kasdienėms kelionėms: tiek asmeninėms, tiek darbo reikalais.

Krosoveriai

Stilingi, praktiški krosoveriai savininkams suteikia geriausias dviejų skirtingų klasių automobilių savybes. Jie vienu metu yra ir kompaktiški, ir erdvūs. Tvirti, bet prabangūs. Malonūs pažiūrėti ir efektyvūs. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs mėgstate važinėti mieste, ar užmiestyje, „Peugeot“ krosoveriai yra automobiliai Jums ir Jūsų šeimai.

Hibridai

„PEUGEOT PLUG-IN HYBRID“
Šis naujas pasiūlymas papildo esamą PEUGEOT 3008 ir naujojo PEUGEOT 508 bei 508 SW variklių gamą. HYBRID ir HYBRID4 (su visų ratų pavara) pavaros sistemos 2019 metų antrąjį pusmetį bus atitinkamai pasiūlytos naujuosiuose PEUGEOT 508 bei PEUGEOT 3008.

Elektromobiliai

.Pereikite prie nulinių emisijų su „Peugeot“ elektromobiliais. Mūsų elektrinių automobilių gama gali patenkinti visus Jūsų poreikius: joje yra kompaktiškas miesto automobilis, penkiavietis šeimyninis automobilis, funkcionalus komercinis automobilis…

komerciniai automobiliai stelauto

Komerciniai automobiliai

Kiekvienas verslas kelia vis kitokius reikalavimus, todėl komerciniai PEUGEOT automobiliai siūlomi su daugybe skirtingo ilgio ir aukščio kėbulo versijų. Tai, kartu su ekonomiškais varikliais, leidžia optimizuoti automobilio eksploataciją.

komerciniai automobiliai stelauto

Universalūs vienatūriai

Kas sakė, kad ekologiškas reiškia silpnas? „HYbrid4“ technologijų dėka mūsų hibridinių automobilių gamą charakterizuoja didelė galia ir ekologiškumas. Šie aplinką tausojantys automobiliai varomi dyzelinių ir elektros variklių, kurie užtikrina degalų ekonomiją ir mažą į atmosferą išmetamų teršalų lygį.