„Alfa Romeo” paskelbė rekordinius pasaulinio verslo rezultatus per pirmuosius 6-is 2023-iųjų metų mėnesius. Registracijų skaičius kilo 64% visame pasaulyje, lyginant su 2022 metais, šiais metais Europoje susidomėjimas „Alfa Romeo” automobiliais pakilo netgi 136%.

Jean-Philippe Imparato, Alfa Romeo generalinis direktorius, sako:

“Pirmąjį šių metų ketvirtį prekės ženklo Alfa Romeo užfiksuoti rezultatai patvirtina komandos darbą ir yra discipliną, kurie mums padėjo įgyvendinti savo strategiją su dviais prioritetais: nepriekaištinga 360° kokybė ir stabilumas. Komanda dirba su giliu nuolankumo jausmu, siekdama užsibrėžtų tikslų, ir tai verčia didžiuotis, tačiau žinome, kad reikia tęsti kelionę su aistra ir ryžtu, kurie mus išskiria, jei norime pasiekti ambicingų tikslų numatytų mūsų plane.”

„Tonale” taip pat debiutavo JAV. Po nuostabių kokybės rezultatų „JD Power” atliktame pradinės kokybės tyrime (IQS), kuriame „Alfa Romeo” užėmė aukščiausią pakylos laiptelį tarp aukščiausios klasės markių ir trečią vietą visoje pramonėje, italų prekės ženklas yra pasirengęs su atnaujinta modelių linija vėl įsitvirtinti didžiulį potencialą turinčiame žemyne: rugsėjį, palyginti su praėjusiais metais, buvo užfiksuotas padorus 7 proc. augimas.
Galiausiai verta paminėti Alfa Romeo sugrįžimą į Martiniką, kur atidarytas naujas markės salonas.

Sužinokite daugiau apie Alfa Romeo čia.