Naujasis „Jeep Avenger” pelnė platų pramonės atstovų pripažinimą ir pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant prestižinius 2023 m. Europos metų automobilio, geriausio šeimyninio visureigio 2023 m. „Women’s World Car of the Year” ir metų elektromobilio „Top Gear UK Awards” apdovanojimus. Praėjusiais metais Paryžiaus automobilių parodoje pristatytas 2023 m. Europos metų automobilis surinko daugiau kaip 40 000 užsakymų ir suvaidino lemiamą vaidmenį didinant „Jeep” segmento dalį B-SUV segmente Europoje.

Ericas Laforge’as, „Jeep” prekės ženklo vadovas Europoje, komentavo: „Didžiuojamės naujojo „Jeep Avenger” sėkme Europoje – jau užregistruota daugiau nei 40 000 klientų užsakymų. Dabar mes padidinome savo pasiūlą, kartu pateikdami visą jėgos agregatų įvairovę, naujus apdailos ir pasirenkamųjų detalių pasiūlymus, pavyzdžiui, „Open-Air Sky Roof”, kad sustiprintume „Jeep” prekės ženklo DNR pasirinkimo laisvės elementą.”

Visapusiškas jėgos agregatų pasiūlymas
Naujasis „Jeep Avenger”, 2023 m. Europos metų automobilis, yra kompaktiškas visureigis ir įkūnija „Jeep” prekės ženklo esmę, sujungdamas pajėgumą, stilių, funkcionalumą ir technologijas į unikalų paketą. Jis įkūnija „grynąją laisvę kompaktiškoje formoje” ir užtikrina garsųjį „Jeep” prekės ženklo našumą įvairiomis sąlygomis – tiek kelyje, tiek bekelėje.

Siekdamas patenkinti įvairius klientus, ieškančius galimybių, stiliaus, moderniausių technologijų ir komforto kompaktiškų matmenų automobiliuose, taip pat suteikti jiems galimybę pasirinkti vieną iš trijų skirtingų transmisijų, „Jeep” išplėtė naujojo „Avenger MY24” asortimentą, pristatydamas „e-Hybrid” versiją, kurioje greta 100 % elektrinio ir vidaus degimo variklio variantų įdiegta ekologiška transmisija, taip įgyvendindamas nuolatinį prekės ženklo įsipareigojimą užtikrinti pasirinkimo laisvę ir suteikti klientams galimybę lanksčiai pasirinkti geriausią variantą pagal savo poreikius.

100 % elektrinėje versijoje sumontuotas 400 voltų elektros variklis, užtikrinantis iki 600 km ridą be rūpesčių pagal WLTP standartus važiuojant mieste. Be to, jo greitojo įkrovimo galimybė suteikia galimybę kasdien vos per tris minutes nuvažiuoti 30 km daugiau.

Be to, „e-Hybrid” versija siūlo vientisą vairavimo patirtį, nes joje derinamos elektros ir vidaus degimo variklių technologijos. Automobilio našumą užtikrina 1,2 litro 3 cilindrų vidaus degimo variklis, 48 voltų ličio jonų akumuliatorius ir automatinė 6 laipsnių automatinė dviejų sankabų elektrinė pavarų dėžė. Automobilis suprojektuotas taip, kad būtų optimaliai taupiai naudojami degalai, todėl, palyginti su įprastais varikliais su automatine pavarų dėže, išmetama 15 % mažiau CO2.

Benzininėje versijoje montuojamas 1,2 l benzininis variklis, galintis išvystyti didžiausią 100 AG galią esant 5500 aps/min ir 205 Nm sukimo momentą esant 1750 aps/min, su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.

Pilnas asortimentas, atitinkantis klientų poreikius
Naujajame „Jeep Avenger MY24” pristatomi komforto patobulinimai, įskaitant „Open-Air Sky Roof” stogą, užtikrinantį malonią vairavimo patirtį, ir elektra varomą vairuotojo sėdynę su masažo funkcija ir odinėmis medžiagomis, suteikiančiomis optimalią atramą, kurią galima įsigyti su visomis skirtingomis transmisijomis.
Be to, atsižvelgiant į klientų atsiliepimus ir besikeičiančius rinkos poreikius, naujajame „Jeep Avenger MY24” vyksta asortimento linijos supaprastinimo procesas, kartu su racionaliu turinio ir funkcijų parinkimu, siekiant užtikrinti, kad būtų patenkinti visų klientų lūkesčiai. Tai palengvina pirkėjams sklandesnį sprendimų priėmimo procesą ir užtikrina, kad kiekvienas automobilio elementas atitiktų praktinius ir emocinius šiuolaikinio vartotojo poreikius.
Ši racionalaus turinio integracija atspindi „Jeep” atsidavimą klientų pasitenkinimui, siūlant ištobulintą ir tikslingą asortimentą kartu su kainomis, suderintomis su šiuo racionaliu turiniu, todėl prieinamesnėmis dėl sinergijos, sukurtos „Stellantis” masto ekonomijos dėka.
Pavyzdžiui, 100 proc. elektra varomo modelio kaina, palyginti su MY23, bus iki 2 tūkst. eurų mažesnė, palyginti su tuo pačiu apdailos lygiu.

„Longitude” komplektacija pasižymi įspūdingu išorės ir vidaus įrangos asortimentu. Išorėje įrengti 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai, pilnai LED priekinių žibintų reflektorius, kėbulo spalvos durų rankenėlės ir stilingos pilkos slydimo plokštelės. Interjeras dvelkia rafinuotu žavesiu – juodas grūdėtas prietaisų skydelis ir patogios medžiaginės sėdynės. Pažymėtinos šios funkcijos: 10,25 colių radijo ekranas, 7 colių pilnai skaitmeninis klasteris, kruizo kontrolė, jokių kompromisų nereikalaujantis saugos funkcijų rinkinys, kaip autonominis avarinis stabdymas, kelio ženklų atpažinimas, eismo juostos išlaikymo asistentas, vairuotojo dėmesio palaikymo asistentas, nusileidimo nuo kalno kontrolė, Selec-Terrain – leidžianti pasirinkti automobilio elgseną bet kokiu oru ir bet kokioje vietovėje – galiniai parkavimo jutikliai ir elektrinis stovėjimo stabdys . Longitude taip pat siūlo praktinius elementus, pavyzdžiui, telematinę dėžutę su prijungtomis paslaugomis. Papildomi patogumai – specialiai 100 proc. elektra varomam modeliui – automatinė mono zonos oro kondicionavimo sistema, be raktelio važiuoti ir „Mode 3” įkrovimo laidas.