NAUJAS CITROËN MY AMI POP: NAUJOJI, DINAMIŠKOJI IŠVAIZDA – DAR DAUGIAU CHARAKTERIO

„Citroën” atnaujina savo „My Ami Pop” versiją ir suteikia jai naują dizainą, kuris sustiprina žaismingą, jaunatvišką ir sportišką charakterį. My Ami Pop yra viena iš daugelio Ami siūlomų asmenybių, kuri nuo pat pasirodymo pelnė daugiau nei 43 000 klientų, iš kurių 80 % pasirinko individualizuotą versiją.

„Šia nauja priekine dalimi norėjome, kad „New My Ami Pop” būtų ryškus ir visiems atpažįstamas net iš 100 metrų atstumo. Su galiniu spoileriu „My Ami Pop” jau gali pasigirti išskirtiniu sportiniu siluetu. Įdiegus naujas spalvas ir grafiką, šie stiliaus atributai sustiprino energingą „Ami” charakterį, kartu atspindėdami reaguojantį ir dinamišką vairavimą, kuriuo klientai mėgaujasi važiuodami elektriniu režimu”, – sakė Antoine’as Gaillot-Drevonas, eksterjero dizaineris.

INTERJERAS: MOBILUMAS IR JUNGIAMUMAS

Naujiena: Naujiena: „My Ami Pop” centrinėje konsolėje įrengtas vairavimo selektorius, kuris pagerina ergonomiką. Visi valdikliai geriau matomi ir lengviau pasirenkami. Šalia RND mygtukų Ami naudotojai lengvai ras USB lizdą, ventiliacijos valdiklį, pavojaus signalo ir šildymo / oro šalinimo valdiklius. Vairavimo selektorius centrinėje konsolėje 2024 m. pirmąjį ketvirtį taip pat bus montuojamas visose „Ami” versijose.

Viduje „My Ami Pop” naudotojai ras visą standartinę įrangą, kuri palengvina kasdienį gyvenimą, ir funkcinius priedus, tokius kaip išmaniojo telefono spaustukas, durelių tinkleliai, centrinis atskyrimo tinklelis, grindų kilimėliai ir „Dat@mi” ryšio dėžutė, skirta išmanųjį telefoną sujungti su „Ami” ir pasiekti visus jo duomenis (turimą ridą, kilometražą, techninės priežiūros įspėjimus ir kt.). Informacijos ir pramogų srityje įdiegta „My Ami Play” sąsaja, kuri išmanųjį telefoną paverčia prietaisų skydeliu su greita prieiga prie navigacijos funkcijų, muzikos ir radijo, taip pat suteikia galimybę skambinti telefonu. Jos valdomos nuotoliniu būdu „Citroën Switch” mygtuku, kurį reikia įrengti ant vairo, todėl galite stebėti kelią ir saugiai vairuoti.