Gruodžio 7 d., per „Art Basel Miami Beach 2023” renginį „Fiat 500e” atiteks pagrindinis vaidmuo padėti planetai, kai neskelbiamoje vietoje bus parduodamos trys pagal užsakymą sukurtos transporto priemonės, kurios buvo sukurtos bendradarbiaujant su kultiniais italų prekių ženklais „Armani”, „Bvlgari” ir „Kartell”. Pajamos bus skirtos ne pelno siekiančiai organizacijai, kuri bus įvardyta po aukciono.

„Automobilių gamintojui retai pasitaiko, kad jis suvienytų pastangas su kultiniais italų prekių ženklais trijuose skirtinguose sektoriuose – mados dizaino, baldų dizaino ir prabangos – ir sukurtų kažką išties unikalaus, kas sujungia meną su draugiška žemei žinia, o tai, kad automobilius būtų galima įsigyti aukcione, yra dar neįprastesnis dalykas”, – sakė Olivier Francois, FIAT generalinis direktorius ir pasaulinis „Stellantis” rinkodaros vadovas. „Šie trys ypatingi kūriniai sukuria sąlygas FIAT tvarumo misijai ir suteikia impulsą artėjant visiškai elektrinio „Fiat 500e” pasirodymui Šiaurės Amerikoje.”

Tokia įvykių seka prisideda prie pagreičio, kurį FIAT sukuria ruošdamasis pristatyti visiškai elektrinį „Fiat 500e”. Naujasis „Fiat 500e” yra pirmasis „Stellantis” elektromobilis Šiaurės Amerikoje. Skirtingai nei bet kuris kitas turimas elektrinis miesto automobilis, „Fiat 500e” demokratizuoja ne tik elektrinį mobilumą, bet ir tai, kaip jį įsigyti, ir kartu atlieka svarbų vaidmenį „Stellantis Dare Forward 2030” strateginiame plane, pagal kurį iki 2030 m. siekiama 50 % lengvųjų automobilių ir lengvųjų sunkvežimių BEV pardavimų Jungtinėse Valstijose ir 100 % lengvųjų automobilių BEV pardavimų Europoje. Iki 2038 m. „Stellantis” siekia tapti korporacija, kurios anglies dioksido išmetimų kiekis yra lygus nuliui (įskaitant visas veiklos sritis), o likusių išmetamųjų teršalų kiekis bus kompensuojamas vienaženkliais procentais.

Aukcionui vadovaus Simon de Pury. Lapkričio 28 d. jo novatoriškoje de PURY platformoje paskelbtas internetinis katalogas. Tai suteikia išskirtinę galimybę negalintiems dalyvauti renginyje užsiregistruoti išankstiniam ir užklasiniam aukcionui, suteikiant jiems galimybę registruotis, dalyvauti internetiniame aukcione ir aukcione telefonu prieš aukcioną.

„Labai džiaugiuosi galėdamas surengti trijų unikalių „Fiat 500″ automobilių aukcioną. Tai nuostabūs ir gražūs meno kūriniai ant ratų. Nuostabu, kad visos aukciono pajamos bus skirtos aplinkosaugos darbams”, – sakė Simonas de Pury.