„Opel” pradeda naują ilgos ir sėkmingos kompanijos istorijos etapą: šiandien Riuselsheime įsikūręs automobilių gamintojas atskleidė pirmąsias naujojo „Opel Frontera” nuotraukas. Smagus ir erdvus naujasis krosoveris su „Blitz” nuo pat pradžių bus siūlomas kaip akumuliatorinis elektrinis variantas, o klientai taip pat galės rinktis šį automobilį su 48 voltų hibridine technologija.

„Naujasis „Opel Frontera”, pasižymintis tvirtu dizainu, erdvumu, išmaniais sprendimais ir efektyviomis transmisijomis, patiks daugeliui klientų, norinčių išsiskirti iš minios. Jis idealiai pritaikytas miesto ir užmiesčio aplinkai, kartu siūlydamas mūsų klientams įkraunamą patirtį”, – sakė „Opel” generalinis direktorius Florianas Huettlas.

Naujasis „Frontera” jau iš pirmo žvilgsnio džiugina solidžia „Opel” drąsaus ir gryno dizaino filosofija. Naujosios „Fronteros” vertikalus priekinis siluetas ir unikalios priekinės dalies proporcijos sujungia funkcionalų ir erdvų salono tūrį su labai drąsia ir tvirta, bet modernia išraiškinga išvaizda.

 

Straipsnis: Stellantis

 

Susisiekite su mumis

Opel automobilių sandėlis